Váš košík

+420 605 017 703 (Po – Pá: 08:00 – 20:00)

Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1800 Kč

O nás

HydrooCann – sdílíme lásku k přírodě a konopí

Jak to všechno začalo

Moje láska k přírodě

Ahoj, jmenuji se Ivan a jsem zakladatelem společnosti HydrooCann. Už od dětství jsem miloval přírodu. Miloval jsem trávit čas venku, v lese nebo u řeky. Sledoval jsem, jak se mění roční období a jak se probouzejí rostliny. Pro mě byla příroda zdrojem klidu a inspirace.

Jako malý chlapec jsem rád trávil čas v lese. Obdivoval jsem stromy, jak se tyčí do nebe a poslouchal jsem zvuky zvířat. Miloval jsem pocit, že jsem součástí něčeho většího než jsem já sám.

Příroda pro mě byla vždy zdrojem klidu a inspirace. Když jsem byl ve stresu, stačilo mi jít do lesa a načerpat nové síly. Když jsem potřeboval nové nápady, stačilo mi se podívat do přírody a napadlo mě něco nového.

Právě tato láska k přírodě mě vedla k tomu, abych založil firmu HydrooCann. Chtěl jsem sdílet svou lásku k přírodě s ostatními a pomoci ostatním, aby se cítili lépe.

Ivan z Hydroocann
O nás a hydroocann
Co vlastně vím o konopí a kanabinoidech?

Můj zájem o konopí

Když jsem vyrostl, začal jsem se zajímat o konopí. Čím víc jsem se o něm dozvídal, tím více mě fascinovalo. Dozvěděl jsem se o jeho pozitivních účincích na lidské zdraví a o jeho potenciálu zlepšit životy lidí na této planetě.

Konopí obsahuje více než 100 kanabinoidů, z nichž nejznámější jsou THC a CBD. V poslední době se však objevují i další kanabinoidy, jako je HHC, THC-P, HHC-P a HHC-O. Tyto kanabinoidy mají různé účinky a mohou být užitečné pro různé zdravotní problémy.

HydrooCann nabízí širokou škálu kanabionoidních produktů, jakou jsou např. THC-P květy, HHC moonrocky, extrakty, HHC destiláty, HHC cartridge a další… Všechny naše produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního konopí.

2020 - založení značky HydrooCann

Moje vize pro HydrooCann

Rozhodl jsem se, že chci sdílet svou lásku k konopí a přírodě s ostatními. Založíl jsem společnost HydrooCann, která se zabývá prodejem kanabionoidních produktů.

Chtěl jsem, aby HydrooCann byla společnost, která je nejen kvalitní, ale také zodpovědná. Proto se společnost zaměřuje na ekologicky pěstované konopí a recyklovatelné obaly a další…

Já věřím, že konopí může být mocným nástrojem pro dobro všech. Může pomoci lidem s bolestí, úzkostí nebo nespavostí. Může také pomoci lidem, kteří se léčí z rakoviny nebo jiných vážných onemocnění.

Jsem rád, že mohu být součástí tohoto procesu. Jsem přesvědčen, že můžeme udělat svět lepším místem.

hydroocann

Reference

"Jsem už nějakej ten pátek zákazníkem HydrooCann a fakt jsem spokojej. Produkty jsou vždycky čerstvý a maj dobrý účinek. Zákaznický servis je parádní, vždycky ochotný a pomůže, s čímkoliv potřebuju. Určitě doporučuju HydrooCann všem, kdo hledají kvalitní kanabionoidní produkty."
Petr Šťstný
zákazník
"HydrooCann je prostě top. Produkty jsou vždycky čerstvý a účinný. Já je používám na bolest zad a kloubů a fakt mi pomáhaj. Zákaznický servis je taky super. Jednou jsem si objednal něco, co jsem nechtěl, a bez problému mi to vyměnili. Určitě všem doporučuju"
Jana K.
zákaznice
"Hydroocann je pro mě záchrana. Produkty mi pomáhají s nespavostí a úzkostí. Jsem fakt spokojená, že jsem je našla. Jednou jsem si objednala něco a zapomněla jsem napsat doručovací adresu. Bez problému mi to dodali na správnou adresu. Doporučuju Hydroocann všem, kdo chtějí mít dobrý spánek a psychickou pohodu."
Adéla Dvořáková
podnikatelka
"HydrooCann je pro mě spolehlivý partner. Produkty velkoobchodně oděbírám pro svůj e-shop a jsem s nimi velmi spokojen. Produkty jsou vždycky čerstvý a mají vysokou koncentraci kanabinoidů. Vyhovují mi jak cenově tak kvalitou cartridge i novými produkty a příchutěmi. Taky oceňuju, že HydrooCann je zodpovědná firma. To je pro mě důležité, produkty jsou kvalitní, ale taky šetrné k životnímu prostředí."
Jiří Pešek
podnikatel

Nicole Williams

Company Director
"Profit in business comes from repeat customers; customers that boast about your product and outstanding service"

Bjorn Gunnarson

Head of Design
"Loyal customers, they don’t just come back, they don’t simply recommend you, they insist that their friends work with you."

Charlotte Banks

Research & Development
"You’ll never have a product or price advantage again. They can be easily duplicated, but a strong customer focus can’t be copied."

Sam Gallagher

Customer Support
"Get closer than ever to your customers. So close that you tell them what they need well before they realize it themselves."
Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 1800 Kč máš dopravu zdarma

Odesíláme do 48 hodin

Většinu objednávek však odešleme už do 24 hod

Zásilkovna do 2-3 dnů

Zásilkovna - výdejní místa (Z-Point) od 89 Kč

Adulto – kontrola věku

Nutný poplatek za ověření věku 29 Kč

QR platba a dobírka

Platba přes QR kód nebo dobírkou za 39 Kč

HHC Hydroo cartridge 1ml 95%
ZDARMA k tvému nákupu

Chceš být mezi prvními, kdo se dozví o novinkách z našeho konopného světa?

Přihlas se k odběru našeho newsletteru a staň se členem naší Hydroocann komunity! Získáš přístup k exkluzivním nabídkám, novinkám a tipům. A navíc budeš mít šanci vyhrát skvělé ceny a také už neprošvihneš zajímavé akce!

Vyplň formulář a pošleme ti kupón na HHC cartridge ZDARMA!

hydroocann logo

Vstup od 18+

Tato stránka je určena pouze osobám starším 18 let!