Váš košík

+420 605 017 703 (Po – Pá: 08:00 – 20:00)

Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1800 Kč

Prohlášení o odpovědnosti

Veškeré informace uvedené na naší webové stránce hydroocann.com, včetně informací, které jsou prostřednictvím našeho webu poskytovány, jsou určeny pouze ke vzdělávacím účelům. Tyto informace není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet.

HydrooCann Natural, s.r.o. neposkytuje žádné záruky ohledně informací týkající se zdraví. Není možné spoléhat se na informace, uvedené na našich stránkách, jako na možnou alternativu rady lékaře nebo jiného odborníka poskytujícího zdravotnickou péči.

Pokud trpíte zdravotními problémy, doporučujeme vyhledat okamžitou lékařskou pomoc. Žádná z informací uvedených na našem webu není určena jako náhrada lékařské rady, nebo léčby. Veškeré zdravotní záležitosti konzultujte vždy se svým lékařem.

Naše webové stránky obsahují odkazy na webové stránky třetích stran. Tyto odkazy uvádíme pouze pro možné rozšíření Vaší informovanosti. Tyto webové stránky žádným jiným způsobem nepodporujeme. Neneseme žádnou odpovědnost ani záruku za obsah uvedený na webových stránkách třetích stran.

Naše webová stránka nepodporuje, neschvaluje ani neobhajuje dovolené či nedovolené užívání omamných či psychotropních látek. Veškeré informace uvedené na naší webové stránce, včetně informací, které jsou prostřednictvím naší webové stránky poskytovány, slouží pouze ke vzdělávacím účelům. HydrooCann Natural, s.r.o. nenese odpovědnost za obsah uvedený na webových stránkách třetích stran.

HydrooCann Natural, s.r.o. nenese odpovědnost za jakékoliv nesprávné či nevhodné využití informací nebo produktů poskytovaných na našem webu.

Produkty, které na našem webu nabízíme jsou určeny odborným pracovníkům, výzkumným institucím a jsou určeny pouze pro další technické a laboratorní zpracování nebo sběratelské účely. Tyto výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Tyto výrobky nejsou léčivé přípravky. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán.

Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 1800 Kč máš dopravu zdarma

Odesíláme do 48 hodin

Většinu objednávek však odešleme už do 24 hod

Zásilkovna do 2-3 dnů

Zásilkovna - výdejní místa (Z-Point) od 89 Kč

Adulto – kontrola věku

Nutný poplatek za ověření věku 29 Kč

QR platba a dobírka

Platba přes QR kód nebo dobírkou za 39 Kč

hydroocann logo

Vstup od 18+

Tato stránka je určena pouze osobám starším 18 let!